Rasadnik, podizanje, održavanje i navodnjavanje zelenih površina

A: Crno 34/D, Zadar

T/F: +385 (0)23 274 138

magnolia@zd.t-com.hr

facebook magnolia

Kontakti

Adresa: Crno 34/D, Zadar
ured: +385 23 274 138
fax: +385 23 274 138
magnolia@zd.t-com.hr

Radno vrijeme:
pon-pet 07.00-15.00 sati i
sub 07.00-13.00 sati

Direktor:
Krsto Jelenić, dipl. oecc
direktor@magnolia-hortikultura.hr

Projektiranje, izvedba i održavanje:
mr. Helena Ocelić Parić, dipl. ing. oblikovanja pejzaža
helena@magnolia-hortikultura.hr

Navodnjavanje zelenih površina:
Josip Parić, dipl. ing. agronomije
josip@magnolia-hortikultura.hr

Prodaja i rasadnik:
Kristina Dundov, dipl. ing. oblikovanja pejzaža
kristina@magnolia-hortikultura.hr

Ante Šimunić, dipl. ing. agronomije
ante@magnolia-hortikultura.hr

© Magnolia 2014.

web by: Spring Media